SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HYUNDAI IX55
Çmimi :
€13,800.00
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '16
Lloji :
Hyundai Tjetër
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
110,800
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
116345
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jeep i vitit 2009 i vozitur deri me 2014. Shum i rujtun, ndryshon ngjyren ne te kaft kuqem dhe zeze nbaz kohes, I pershtatshen per terene te ndryshme.

Full packet
7 ULSE
Informata rreth publikuesit
Ylber
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »