SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz 220 C Avangarde Blue Efficency
Çmimi :
€21,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '16
Lloji :
Mercedes 220
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
80,000
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Gjurmues
ID e produktit :
116348
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes Benz 220 C Avangarde te vitit 2012. Veturen kam blere me kilometrazh 0,vetura eshte ne gjendje perfekte dhe pa asnje problem. vlen te ceket se vetura eshte e regjistruar tashme me tabela 01
Informata rreth publikuesit
fatosmustafa
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »