SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Lupo 1.4
Çmimi :
€1,750.00
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '16
Lloji :
VW POLO
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Radio, Airbags
ID e produktit :
116360
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Lupo 1.4
Në gjendje të mirë, shum praktik dhe shpenzime të ulëta.
RKS , regjistrim edhe 3 muaj !

Ofertë shumë e mirë, serioze
çmimi i diskutueshëm !!!!!mobil & viber
049 884 883
Informata rreth publikuesit
Xhul
Shalë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »