SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peguot 307
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '16
Lloji :
Peugeot 307
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
116371
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shum e mir me te gjitha rigjistrim ne korrik motor 2.0 hdi shes ose nderroj me golf 4 , e derroj veq me marr pak me te vogel veturen
Informata rreth publikuesit
valon
Drenas
044766320
drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »