SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Megane
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '16
Lloji :
Renault Megane
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
116374
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Megane karavan viti i prodhimit 2005 1.5dci dizell
vetura eshte ne gjendje te shkelqyer 185000km te kaluara me tabela te serbis
Vetura eshte e importuar nga zvicrra
Full opsion, Tempomat etj.
045290846 / 049244567 viber dhe whatsapp
Cmimi eshte i diskutueshem
Informata rreth publikuesit
Shefik
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »