SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet VW Caddy 1.9
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
156,162
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2001
ID e produktit :
116380
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Posedon:Dritare elektrike,komandues nga qelsi,alarm,4 goma m+s të reja ,ka 3 dyerKa regjistrim deri 03.06.2016Është i ruajtur mirëKa motorrin e Golf 4 sdi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lirim
Prishtinë
044-150-982
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »