SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Suzuki gsr 600
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '16
Lloji :
Suzuki
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
10,000
Motori (kubik) :
600.00
Viti :
2011
ID e produktit :
116383
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Suzuki gsr 600

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Prishtinë
045666539
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »