SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2002 yamaha r1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '17
Lloji :
Yamaha YZF-R1
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
1000.00
Viti :
2002
ID e produktit :
116411
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Motorri esht i ardhun nga Zvicra esht ne gjendje te rregullt,
ika me guma te reja,sinxhir edhe dhembzor te ri, servisin eka te krym, etj
044-205-675
Informata rreth publikuesit
Adrii
Lausanne, Switzerland
044205675
shtime [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »