SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Vectra A
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
7 Mars '16
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1989
ID e produktit :
116412
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel vectra a. 2.0 benzin. Viti i prodhimit: 1989. Regjistrimi i skaduar 14.10.2015. I servisuar u ruajtun shum. Qmimi i fundit 700euro. Mundesi ndrrimi me automatik. Me ndrrim tjeter qmim. Per me shume info na kontaktoni 049544110
Informata rreth publikuesit
Granit
Prishtinë
049544110
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »