SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Austobusi Neoplan 93
Çmimi :
€9,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '16
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
450,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
1993
ID e produktit :
116413
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Autobusi shume i ruajtur i ardhur nga Austria.
Arsyeja pse e shes eshte se kam edhe nje tjeter.Punon shume mire ka vend per pasagjere te shumte.Per me shume informata kontaktoni ne nr. 049299908 ose viber +38649299908
Informata rreth publikuesit
Endrit
Mitrovicë
049926198
Mitrovica, Kosovo [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »