SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Vectra 3.0 KARAVAN
Çmimi :
€2,950.00
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '16
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
232,806
Motori (kubik) :
2959.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
116414
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veuren Opel Vectra 3.0 e vitit 2004. Kjo lloj veture me motor 3.0 jane shume te rralla. Vetura eshte ne gjendje te mire. Per me shume info na kontaktoni ne numrin e telefonit: +38649609003 (gjithashtu edhe ne VIBER)
Informata rreth publikuesit
Artan
Suharekë
Suharekë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »