SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel astra 1.7cdti
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
7 Mars '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2003
ID e produktit :
116434
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet vetura opel astra 1.7cdti ne gjendje shum te mir teknike viti prodhimit 2003 klimatronik 11 muj regjistrim viber: +37745263957
+37744852513
Informata rreth publikuesit
Rinor B.
Kingston, Jamaica
044852513
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »