SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 1.9 TDI
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
12 Mars '16
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
265,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1994
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
116435
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Hej!: +38649690732
Viber: +37744667266
Watsapp: +38649690732
Informata rreth publikuesit
Enver
Gjilan
+37744667266
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »