SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Renault Megane
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '16
Lloji :
Renault Megane
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
179,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
116450
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Megane 2004 sport nr kontaktues 049 818 565
Informata rreth publikuesit
Valdrin
049 818 565
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »