SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kia Carnival
Çmimi :
€1,650.00
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '16
Lloji :
Kia Carnival
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,600
Motori (kubik) :
2.90
Viti :
1999
ID e produktit :
116456
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Kia Carnival 2.9 TDI , 7 ulese ne gjendje te mire, regjistrim deri ne Korrik 2016Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
arber
Pejë
045663444
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »