SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Caddy 1.9 TDI
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Maj '16
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags
ID e produktit :
116467
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Caddy 1.9 TDI
Me Tabela Te Gjermonis
posedon airbag servo gjamat me rrym esp abs qentrall etj
te interesuarit mund te thirrni ne ket numer 044849797
Informata rreth publikuesit
Jetmir
Prishtinë
000000000000000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »