SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
116470
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 4 SDI 1.9 165 000 km Ësht i Ardhur nga Gjermani Ne Gjendje te Rregullt.Postuar nëpërmjet celularit.
Kontakte 044-414-260
Informata rreth publikuesit
Elvis
Prizren
044-414-260 049-293-707
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »