SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet golf 3
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '16
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
444,444
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1993
ID e produktit :
116474
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 3 dizel1.9 orgjent qmimi 600

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leotrim
Tirana, Albania
049848059
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »