SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes vito 115 cdi
Çmimi :
€7,800.00
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '16
Lloji :
Mercedes Vito
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
ID e produktit :
116477
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes vito cdi disel 2.2 ,me 9 ulse i regjistruar ne ks ne dhjetor te 2015

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Resi
Prishtinë
045503883
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »