SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedesi
Çmimi :
€2,100.00
Kategoria :
Postuar :
8 Mars '16
Lloji :
Mercedes A 160
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
212,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2003
ID e produktit :
116484
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes A Class L 160 Benzin,viti 2003,km 212000,i pa doganuar,i ardhur nga Zvicra ne gjendje shum te mir.Eshte ma i gjate ne brendi se tjeret tipa. tel(viber) 37744313361
Informata rreth publikuesit
bekim_kaqiku
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »