SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ww cady
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1997
ID e produktit :
116485
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes cady ne gjendje te rregullt ka regjistrim deri ne dhjetor 2016 per ma shum na kontaktoni +38649897743Postuar nëpërmjet celularit. Boj edhe ndrrim nese em konvenon me ndrrim qmimi 2000€
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Prishtinë
049897743
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »