SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF gti 1.8 turbo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2000
ID e produktit :
116486
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura posedon :KLIMABSEsp Gjama elektronikPasqyre me rrym Drita xenon Fellne te bukura4 Goma te dimri rezervVetura esht e pa doganuar me tabela te.chNR TELEFONI 045818125

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dinni
Dardanë
045818125
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »