SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mini cooper D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '16
Lloji :
Mini Cooper
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
116488
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mini cooper D hatch.me goma te reja (ver-dimer) ne gjendje fenomenale dhe shum i ruajtur. Per me shum na kontaktoni +37745495028

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nuredin
Nagafc
045/495/028
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »