SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes ose ndrroj nissan micra 1.5dizell
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '16
Lloji :
Nissan Micra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
176,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2003
ID e produktit :
116496
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes nissan micra 2003 dizel 1.5 regj qe nje jav i ka dal

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kujta
Prishtinë
044374912
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »