SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vw caddy 1.9 tdi
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
116499
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet apo ndrrohet vw caddy 1.9 tdi me klim .....

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Zef
Gjakovë
045564878
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »