SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vw touran 2.0 dsg
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '16
Lloji :
VW TOURAN
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
116526
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vw touran 2.0 disel tdiViti 2006175 km me liber servisit dsg automat +shpecit ntimon senzora mbrapa kuk risht kontroll Gomat e dimrit t'reja 7ulse per me shum ntel 045521303

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dalip
Prizren
045521303
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »