SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes bmw
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Mars '16
Lloji :
BMW 320
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
22,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2001
ID e produktit :
116532
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 2.2 benzin viti 2001 me 2 par fellne. 22000 kmPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Taulant
Rahovec
0037744597445
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »