SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes ford focus
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Mars '16
Lloji :
Ford Focus
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
26,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2000
ID e produktit :
116541
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ford focus .1.8dizell vetura esht karavan ne gjendje shum te mir per me shum informata kontaktoni 049 530 623

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
valon
Pejë
049530623
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »