SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 190 D
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
7 Mars '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1985
ID e produktit :
116566
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes Benz ne gjendje te rregullt RKS 14.7.2016 servisin e ka te kryer gomat m+s t'reja dimrit 4 shpejci mund te kontaktoni edhe ne viber +38649444659

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Andi
045612444
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »