SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet toyota corolla verso 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Mars '16
Lloji :
Toyota Corolla Verso
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
231
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2006
ID e produktit :
116582
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toyta corolla verso me liber te servisit dhe i servisuar i rregullt. Ne gjendje te rregullt dhe me kilometra te sakta. Pajisje si fellne alumini dhe gomat e veres te deponuara ne servis. Klima automatike, komanda ne vollan, bord kompjuter, gomat e dimrit te reja dhe i regjistruar deri ne dhjetor 2016. Një makinë e përkryer familjare

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leon
Pristina
044150328
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »