SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 1.9 tdi 2 tkuqe
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
214,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
116587
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Passat Tdi me dy te kuqe. .Vetura eshte ne gjende shum te mir me te gjitha serviset e kryera , pres bleres serioz

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leo
Prizren
044581298
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »