SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
She's kadet 2.0
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
8 Mars '16
Lloji :
Opel
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1992
ID e produktit :
116591
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
She's kadet 2.0 ne gjendje te mir me rks 10.muj pres blers serioz numrat kontaktues 044-841969 viti kadetit 1991 motorrin eka 94 me kejt senet punon +muzik eksrea ka dritat xenon radio dvd ekrana ka me karriga tel 049486248

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arben
Suharekë
44841969
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »