SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes veturen Golf 4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
247
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
116598
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Golf 4,i ardhur prej Zvicrres,posedon serviset me rregull,eshte 4x4 motion,vetura eshte e doganuar dhe e regjistruar me tabela te RKS,eshte regjistrimi i pare dhe per nje vit eshte,per me shum informata kontaktoni ne numrin e tel:044 289 862Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hasan
Rahovec
044 289862
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »