SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet setra 315 GT - 1998
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Mars '16
Lloji :
Mercedes
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
520,000
Motori (kubik) :
340.00
Viti :
1998
ID e produktit :
116607
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet setra 315 - GT 1998. Me klim,retarder,abs,asr, motori 340. 6 cilinder

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lulzim
Prishtinë
0038649450395
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »