SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pikap Renault Megane ,
Çmimi :
€1,550.00
Kategoria :
Postuar :
8 Mars '16
Lloji :
Renault Kangoo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
169,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
ID e produktit :
116609
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pikapin Renault Megane ,viti i prodhimit 1998, dizell 1.9. Uleset me nxemje. Me regjistrim RKS deri ne maj 2016. Pikapi eshte ne gjendje shume te mire.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valmir
Novosellë
044452439
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »