SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi 80
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Mars '16
Lloji :
Audi 80
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1980
ID e produktit :
116624
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audi 80 ne gjendje te rregullt 2.0 benzin e rujtme shum per me shum mundeni me pa edhe vet te interesuarit lajmroen ne nr 044255649

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ilaz
Prizren
044255649
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »