SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 7 2013
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100,326
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2013
ID e produktit :
116636
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
golf 7 1.6 TDI viti 2013 etj tel 044153239

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flamur
Ferizaj
044153239
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »