SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel cors
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Mars '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2003
ID e produktit :
116642
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel cors 1.7dizell2003 Me klim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blend
045-568-567/049107710
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »