SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Gilera 50 CC
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
8 Mars '16
Lloji :
Aprilia
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
10
Motori (kubik) :
50.00
Viti :
2003
ID e produktit :
116644
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Gilera 50 cc Gjendje te RregulltPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leonard Kokollari
Ferizaj
045-532-502
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »