SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 6 2.0 TDI viti2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
211,616
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
116655
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 6 2.0 tdi viti i prodhimit 2009 me dogan paguar ne dhendje shum te mir etj 044-153-239 glamuri

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flamur
Ferizaj
044153239
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »