SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugeto 207
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Mars '16
Lloji :
Peugeot 207
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
159,065
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2007
ID e produktit :
116680
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes peugeto 207 hdi viti 2007 me dogan paguar homologim etj flamuri

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flamur
Ferizaj
044153239
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »