SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel combo c
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '16
Lloji :
Opel
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2004
ID e produktit :
116698
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj muri ndares per Opel Combo C

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Beki
049762016
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »