SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET GOLF 4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Mars '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
253,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
Ekstra :
CD Player, Xhama Elektrikë, DVD Player
ID e produktit :
116702
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES GOLF 4 TDI ME 1 TKUQE I ARDHUR NGA ZVICRA NE GJENDJE SHUM TE MIR

044 220 916
Informata rreth publikuesit
Agron
Gjakova
DARDANI [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »