SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Renault Clio 1.9 Disel 2002
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '16
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
116706
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Clio 1.9 disel , 2002
Ne gjendje shume te rregullt , me regjistrim deri ne qeshor
Nr : 049-218-111Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbnor
049-218-111
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »