SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toyota Celica (Oldtimer)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '16
Lloji :
Toyota Celica
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
1984
Ekstra :
Radio
ID e produktit :
116707
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET OSE NDRROHET

Viti: 1984
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Celicia

Regjistrimi i Skaduar

Çmimi me marrveshje
Kontakto vetëm ne viber
Informata rreth publikuesit
Ylber
Pozharan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »