SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skuter Mondijal
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
12 Mars '16
Lloji :
Mini Motots
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
37,800
Motori (kubik) :
150.00
Viti :
2008
ID e produktit :
116708
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes skuter Mondial 150 kubik viti prodhimit 2008Postuar nëpërmjet celularit. 049124234
Informata rreth publikuesit
Albanit
Therandë
049124234
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »