SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hyundai 2.0
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '16
Lloji :
Hyundai Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
154,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
116729
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Hyundai 2.0 në Gjendje te Rregull

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Uliks
Therandë
049442953
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »