SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Acura TL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '16
Lloji :
Honda Tjetër
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2006
ID e produktit :
116730
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet acura tl 3.2 benz ne gjendje te rregullt me targa te huaja per me shum informata na kontaktoni edhe ne viber +377 44 491 854

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rinor
Ferizaj
44491854
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »