SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet sharani
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '16
Lloji :
Volkswagen Sharan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
116749
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet sharani volsfagen 1.9 TDI dy tkuqe 6 shpejtsi 4x4 1vit regjistrim ks

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
genti
Rahovec
044149342
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »