SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet mercedes 190 D
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '16
Lloji :
Mercedes 190
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1988
ID e produktit :
116754
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes 190 ne gjendje perfekte ne.motorr edhe.me.pjeset e.jashtme ka.regjistrim 4 goma te reja sava per me.shum.inf 045486507

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ismal
Ferizaj
045486507
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »